Безкоштовна публікація у журналах Cambridge University Pres

Ресурси Elsevier


ScienceDirect


Scopus


SciVal


Health

Ресурси Clarivate


Web of Science


Вебінари українською від Clarivate

 

eLibraryUSA


Research4Life


Springer

 

Медичні ресурси

EBSCO medical

British Medical Journal

Медичні ресурси Elsevier

 

УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ЖУРНАЛИ У SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE

 

Корисна інформація для науковців та дослідників! З 1 липня 2023 по 31 грудня 2024 року видавництво Cambridge University Press надає можливість безкоштовної публікації у журналах gold та hybrid доступа авторам з низки країн, зокрема і України.У 2022 році 50% наших наукових статей були опубліковані у відкритому доступі.

Автори матимуть право на участь з 1 липня 2023 року. Подавати заявку не потрібно, і автори автоматично визнаються такими, що мають право на публікацію у відкритому доступі, щойно їхні статті буде прийнято.

Автори можуть подавати свої статті до всіх наших золотих і гібридних журналів без прямих витрат ні для них, ні для їхніх установ. Усі оригінальні дослідження, включно з дослідницькими статтями, оглядовими статтями, швидкими повідомленнями, короткими звітами та звітами про випадки є прийнятними.

Cambridge University Press публікує широкий спектр високоякісного академічного контенту в Cambridge Core, включаючи провідні журнали, наукові монографії, довідники та підручники.
Детальніше про можливість публікації – https://www.cambridge.org/core/open-research/open-access/cambridge-open-equity-initiative/faqs

Загальні умови видавничого договіру CUP і перелік журналів, в які можливо безкоштовно подати статтю можна перевірити за допомогою «Eligibility checker tool», обравши країну Ukraine, назву організації V. N. Karazin Kharkiv National University

 

Консультації: internet.cnb@karazin.ua

 
 

скрипт статистика посещения

 Головна