Безкоштовна публікація у журналах Cambridge University Pres

 Головна

Корисна інформація для науковців та дослідників! З 1 липня 2023 по 31 грудня 2024 року видавництво Cambridge University Press надає можливість безкоштовної публікації у журналах gold та hybrid доступа авторам з низки країн, зокрема і України.У 2022 році 50% наших наукових статей були опубліковані у відкритому доступі.

Автори матимуть право на участь з 1 липня 2023 року. Подавати заявку не потрібно, і автори автоматично визнаються такими, що мають право на публікацію у відкритому доступі, щойно їхні статті буде прийнято.

Автори можуть подавати свої статті до всіх наших золотих і гібридних журналів без прямих витрат ні для них, ні для їхніх установ. Усі оригінальні дослідження, включно з дослідницькими статтями, оглядовими статтями, швидкими повідомленнями, короткими звітами та звітами про випадки є прийнятними.

Cambridge University Press публікує широкий спектр високоякісного академічного контенту в Cambridge Core, включаючи провідні журнали, наукові монографії, довідники та підручники.
Детальніше про можливість публікації – https://www.cambridge.org/core/open-research/open-access/cambridge-open-equity-initiative/faqs

Загальні умови видавничого договіру CUP і перелік журналів, в які можливо безкоштовно подати статтю можна перевірити за допомогою «Eligibility checker tool», обравши країну Ukraine, назву організації V. N. Karazin Kharkiv National University

 

Консультації: internet.cnb@karazin.ua

 

  скрипт статистика посещения