Платформа Web of Science

Ресурси Elsevier


ScienceDirect


Scopus


SciVal


Health

Ресурси Clarivate


Web of Science

 

eLibraryUSA


Research4Life


Springer

 

 

Медичні ресурси

EBSCO medical

British Medical Journal

Медичні ресурси Elsevier

 

 

Платформа Web of Science (WoS) є власністю компанії Clarivate Analytics.

На сьогодні на платформі Web of Science розташовано 15 баз даних, що створюються як компанією Clarivate Analytics так і її партнерами. Загалом на платформі індексується більше 33 тисяч видань, з 1864 року, з усіх дисциплін.

Основною частиною колекції є наукометрична база даних Web of Science Core Collection (WoSCC), яка складається з індексів наукового цитування періодичних видань з природничих і технічних наук – Science Citation Index Expanded (SCIE), з суспільних – Social Sciences Citation Index (SSCI) та з гуманітарних – Art and Humanities Citation Indeх (AHCI). З 2015 року WoSCC розширена мультидисциплінарним індексом Emerging Source Citation Index (ESCI) архів поглиблюється до 2005 року.

Також в WoSCC представлено індекси цитувань кращих конференцій Conference Proceedings Citation Index (CPCI) та монографії Book Citation Index BkCI і двох хімічних індексів: Current Chemical Reactions (CCR- EXPANDED) та Index Chemicus (IC).

Реєстрація здійснюється в локальній мережі Каразінського університету з корпоративної

поштової скриньки (домен @karazin.ua).

Доступ до ресурсу здійснюється як з локальної мережі Каразінського університету, так і віддалено. Щоб перевірити доступ – перейдіть за посиланням http://webofscience.com/.

Віддалений доступ


Консультації: internet.cnb@karazin.ua

 

  скрипт статистика посещения

 Головна