Інформація про доступ до Research4Life

Ресурси Elsevier


ScienceDirect


Scopus


SciVal


Health

Ресурси Clarivate


Web of Science


Вебінари українською від Clarivate

 

eLibraryUSA


Research4Life


Springer

 

Медичні ресурси

EBSCO medical

British Medical Journal

Медичні ресурси Elsevier

 

УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ЖУРНАЛИ У SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE

 

*Запрошуємо науковців, дослідників та здобувачів освіти отримати доступ до ресурсів провідних видавців наукової літератури у рамках проєкту Research4Life.

Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та багато інших відавців відкрили свої колекції для українських вчених.

Для того, щоб скористатися ресурсами платформи Research4Life, дослідник має виконати наступні кроки.

Крок 1. Звернутися із індивідуальним запитом з власної корпоративної університетської пошти c доменом @karazin.ua або @student.karazin.ua на internet.cnb@karazin.ua.

*Довідково: Реєстрація корпоративної пошти
 

Форма індивідуального запиту.

Прошу надати індивідуальний віддалений доступ до ресурсів Research4Life для власної наукової та освітньої діяльності. Зобов'язуюсь дотримуватися правил використання ресурсів: 1) не передавати іншим особам одержаний логін/пароль; 2) не завантажувати систематично цілих журналів/книг.

 

Крок 2. Отримати на власну електронну пошту c доменом @karazin.ua або @student.karazin.ua дані для входу на платформу (логін та пароль), а також ознайомитися з ліцензійними умовами, що передбачають, зокрема, заборону на оприлюднення даних для входу або їх передачу особам, які не є працівниками установи.

Крок 3. Розпочати сеанс роботи з Research4Life, виконавши такі дії:

- перейти до уніфікованого загального порталу Research4Life (https://portal.research4life.org/ ) або у розділі «Колекції» («Collections») порталу обрати один із профільних порталів Hinari/AGORA/ARDI/GOALI/OARE; натиснути на значок (Увійти) у верхньому правому куті екрана;

- на сторінці Research4Life Secure Login ввести ім’я користувача та пароль (крок 2), і натиснути кнопку «Вхід» (LOGIN).

За посиланням: bit.ly/3WNS9HI  для користувачів доступна коротка відеоінструкція про вхід і користування порталом Research4Life, та пошук необхідної інформації на ньому.

 

Консультації: internet.cnb@karazin.ua

 

Знайомство з Research4Life: початок використання

 

Знайомство з ResearchLife: Єдиний контент-портал

 

Знайомство з ResearchLife: ефективний пошук у колекціях

 

youtube.com/@Research4Life

 

 

  скрипт статистика посещения

 Головна