EN

ЦНБ


Центральна наукова бібліотека отримала Статус національного надбання України!

Бібліотека  –  партнер Всесвітньої цифрової бібліотеки та Європеани!

 

Бібліотека в соціальних мережах: ЦНБ у Facebook   ЦНБ у мережі
         Twitter Twitter

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

     

 

Електронний каталог

Картковий каталог

eKhNUIR
   Електронний архів університету

eScriptorium
  Архів рідкісних видань і рукописів

БАЗИ ДАНИХ

 

* Рейтинг SIR IBERO 2018 – Ukraine

Наукові журнали

НАУКОМЕТРІЯ

Інформація для читачів

· Єдина картка читача

   Віртуальна мапа учасників проекта

 

БІБЛІОГРАФІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

УДК

Авторський знак

JEL Classification

 

Основи інформаційної та бібліотечно-бібліографічної грамотності

    

Університет отримав тестовий доступ до бази даних CAS (Chemical Abstracts Service), підрозділу Американського хімічного товариства, та її додатку SciFinder за посиланням www.cas.org/products/scifinder

Термін доступу з 1 до 28 листопада 2018 р.

SciFinder ® - це програма для пошуку досліджень, яка забезпечує інтегрований доступ до найбільш повного та авторитетного джерела посилань, речовин та реакцій у хімії та суміжних науках, таких як біологічні, біомедичні науки, інженерія, матеріалознавство, сільськогосподарські науки тощо, у світі.

CAS з нетерпінням чекає роботи з вами, щоб надати студентам та факультетам Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна доступ до найбільш повного та надійного джерела хімічної інформації у світі.

Але SciFinder® не тільки для хіміків! Студенти та співробітники університету можуть отримати доступ до CAS-вмісту, що включає в себе багато наукових дисциплін, включаючи біологічні науки, біомедичні науки, техніку, матеріалознавство, сільськогосподарську науку тощо.

SciFinder ® включає досуп до PatentPakTM, який можна придбати в якості доповнення до SciFinder. PatentPak надає користувачам миттєвий доступ до важкодоступної хімічної інформації у повнотекстових патентах безпосередньо в SciFinder.

Протягом терміну доступу ви також маєте доступ до MethodNowTM, вашого єдиного джерела для пошуку та порівняння останніх опублікованих наукових методів. Навчальний відеоролик, що пояснює методи NowNow, доступний за адресою:

http://www.cas.org/products/methodsnow/training

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ПРОЦЕС

Термін дії - з 01.11.2018 по 28.11.2018. З цієї дати ви, студенти та співробітники зможуть самостійно реєструватися на сайті SciFinder за URL-адресою самореєстрації нижче.

Після реєстрації ідентифікатора, CAS надає адміністративний доступ до ідентифікатора. Цей ідентифікатор може бути використаний для пошуку в SciFinder та для входу в  myCAS, де ви можете оновити свій особистий профіль, переглядати та завантажувати звіти, налаштовувати параметри повного тексту CAS та оновлювати URL-адресу власної реєстрації користувачів. Щоб спростити управління обліковими записами та звітуванням, ви також можете відключити облікові записи / ідентифікатори, які більше не використовуються (наприклад, ті, що належать колишнім студентам та викладачам). Це допоможе захистити вашу організацію від крадіжки.

URL для самореєстрації:

https://scifinder.cas.org/registration/index.html?corpKey=C0F7D0F1X86F3503FX52EF05C119F42F9477

 

• Навчальні ресурси на замовлення та під керівництвом інструкторів, щоб допомогти користувачам досліджувати SciFinder SciFinder training

• Інструкції про те, як студенти та викладачі можуть зареєструватися у SciFinder.  Register for SciFinder

 

 

  

Центральна Наукова Бібліотека Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та компанія "Цифрова країна” презентували спільний проект, створенного за підтримки Українського Культурного Фонду — «Електронний архів періодичних видань «Back2News».

 

Презентація відбулась 15 листопада 2018 р. о 10:00 за адресою м.Харків, майдан Свободи, 4.

Завдання проекту — об'єднати інтернет-ресурси бібліотек та архівів для тих, хто цікавиться українською історією та періодикою різних часів.

Метою даного проекту є підтримка бібліотек з метою сприяння демонстрації цінностей архівів періодичних видань та їх широкому використанню.

Ресурс надасть безкоштовний доступ до періодики, що видавалися на території України, з єдиного інтерфейсу та можливість повноцінного пошуку по текстам історичних газет та періодичних видань.

Прес-реліз

   

 

Про бібліотеку

ВИСТАВКИ

Події

БАЗИ ДАНИХ 

Вікно в Америку

Window on America in Kharkiv
 

Віртуальний бібліограф

Форум
 

Бібліотеки закладів вищої освіти

Зональний методичний центр, бібліотеки ЗВО Харківської зони

Конкурс «Бібліотекар року 2017»

Професіоналам

Секція з організації та зберігання інформаційних ресурсів Науково-методичної бібліотечної комісії МОН України

УНІВЕРСИТЕТ

  Бібліотека в соціальних мережах: ЦНБ у Facebook Karazin.library   ЦНБ у мережі
         Twitter Twitter

Профком

     
АДРЕСА
майдан Свободи 4, Харків 61022 Україна
Тел.: +38 (057) 707-54-20
Факс:+38 (057) 705-12-55
cnb@karazin.ua

© 1998-2018