Центральна наукова бібліотека Каразінського університету та Інтелектуальний клуб "Experto Crede" (довірся експерту)
запрошують на бібліотечний тиждень, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. Telegram 


 Головна

Програма

 

19 вересня-13.00 (онлайн/офлайн) Шануємо свою історію: Андрій Парамонов дослідник історії Слобожанщини, письменник, журналіст представляє: До ювілейних дат харківських інтелектуалів Г. Квітки - Основяненко і В.Н.Каразіна. Презентація нової книги Григорій Квітка-Основяненко: від Основи до Харкова та невідомі сторінки родини Каразіних: Варвара Ковалевська мати В.Н. Каразіна.


20 вересня-14.00 (онлайн/офлайн) "Лиш боротись значить жити": Роздуми про місію університету в часі війни. Марина Григор'єва, історикиня, перекладачка, кураторка екскурсійного проєкту Відкрий для себе Каразінський, начальниця відділу глобального розвитку центру звязків з громадськістю Каразінського, фахівчиня в галузі історії університетської освіти, музеєзнавства та перекладознавства.


22 вересня-13.00 (онлайн/офлайн) Смачно та корисно або про гастрономічну культуру. Чого не люблю, того й в борщ не кришу: Андрій Парамонов про Слобожанську кухню XVIII століття та про різноманітності українського борщу.


26 вересня- 13.00 (онлайн) Психологічне здоровя! Доцент кафедри психологічного консультування і психотерапії факультету психології Каразінського університету, тренер Всеукраїнського інституту експірієнтальної та клієнт- центрованої психотерапії Андрій Харченко розповідає про те, як уникнути стресу під час війни, про шляхи подолання та профілактику їх виникнення.


27 вересня-14.00 (онлайн) Критичне мислення: найголовніша складова інформаційної боротьби. Зустріч з журналісткою, медіаексперткою, соціологинею, волонтеркою Ольгою Гужвою

Зустріч-сюрприз до Всеукраїнського дня бібліотек (подробиці надішлемо всім зареєстрованим учасникам)

 

Місце проведення зустрічей або посилання для підключення до них буде повідомлено після реєстрації, яка відкрита за посиланням: https://forms.gle/6fNHCU125m1mdtea7


 

скрипт статистика посещения