Відеоконференція учасників Прикордонного білорусько-російсько-українського університетського консорціуму
                
На початку червня 2010 р. у Бєлгородському державному університеті пройшло засідання Ради ректорів білорусько-російсько-українського університетського консорціуму. Захід за участі заступника голови виконавчого комітету Ради керівників прикордонних областей Білорусі, Росії та України Олексія Кірюхіна зібрав керівників внз з Бєлгорода, Воронежа, Курська, Харкова, Луганська, Донецька та Сімферополя. У засіданні взяв участь ректор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

8 червня 2010 р. у рамках консорціуму пройшла відеоконференція за участі Наукової бібліотеки Бєлгородського державного університету та Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з питань розвитку електронних архівів відкритого доступу.
У відеоконференції брали участь фахівці наукових бібліотек. Питання, що обговорувалися під час інтерактивної зустрічі, мали організаційний та прикладний характер: принципи відбору та розміщення окремих документів, проведення занять з викладачами, науковцями, аспірантами з самоархівування, редагування даних адміністраторами електронних архівів тощо. Досвідом роботи з вирішення цих проблем обмінялися представники двох бібліотек.


Фото Володимира Ульянкіна

Голавна сторінка