"Творчі жінки. Винаходи та інновації зі Швеції" 

Виставка "Творчі жінки. Винаходи та інновації зі Швеції" проходила у Центральній науковій бібліотеці Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. з 22 вересня по 20 жовтня  2010 р.

Експозиція була частиною спільного проекту Шведського інституту, Національного музею науки і техніки у Стокгольмі, Посольства Швеції в Україні, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (соціологічний факультет) та Гендерного інформаційно-аналітичного центру "КРОНА" (Харків).

Виставка "Творчі жінки. Винаходи та інновації зі Швеції" мала на меті підтримку жіночого винахідництва та технічної творчості, мотивування жінок до традиційно чоловічих видів діяльності, стимулювання креативного мислення дітей, підлітків та дорослих.
Під час роботи виставки її відвідували екскурсії, у т.ч. для школярів середнього та старшого віку, студенток і студентів ВНЗ та інших зацікавлених осіб.

21 вересня виставку відкривали Оса Ліндрен (Åsa Lindgren), менеджер проекту Технічного музею м.Стокгольм, Петер Екеруд (Peter Eckerud), інженер проекту, Мортен Енберг (Mårten Ehnberg), перший секретар Посольства Швеції в Україні, заступник Голови Місії, Тетяна Некрасова, офіцер у справах культури Посольства Швеції в Україні, Людмила Гуслякова, директорка Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА», декан соціологічного факультету університету В.М. Ніколаєвський, директор ЦНБ І.К. Журавльова. Для журналістів міста  шведською стороною було проведено прес-конференцію.

Події