Видавництво «Видавець Савчук О.О.»
Центральна наукова бібліотека
Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна


Презентація нових книг


16 жовтня 2012 року о 15.00 у конференц-залі Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (9 пов.) відбудеться презентація книг:

МАРТИНОВИЧ П.Д. Українські записи / Передм. О.Ю.Бріциної Збірка праць та художніх робіт видатного українського художника, етнографа та фольклориста Порфирія Мартиновича "Українські записи" за упорядництвом кандидата філософських наук Олександра Савчука (м.Харків). Видання містить друковану фольклорно-етнографічну та епістолярну спадщину видатного українського художника, етнографа та фольклориста Порфирія Денисовича Мартиновича (1856–1933). До книги також увійшли аналітичні статті провідних фахівців – дослідників життя, етнографічного та мистецького доробку П. Д. Мартиновича. Книгу проілюстровано найвідомішими художніми роботами майстра, доповнено біографічними матеріалами та приурочено 155-річчю від дня народження автора.

ДЕМУЦЬКИЙ П.Д. Ліра і її мотиви / Примітки О.М.Геращенко Нотна збірка відомого українського музичного фольклориста П. Д. Демуцького(1860–1927) «Ліра і її мотиви» давно визнана як одне з найповніших зібрань творів лірницького репертуару. Пропоноване перевидання містить також матеріали, присвячені життю та творчості її автора, та коментарі й примітки фахівців минулого і сучасності, що стануть в нагоді фольклористам, музикознавцям, дослідникам і реконструкторам кобзарсько-лірницької традиції. Видання підготовлено до 110-річчя першого виходу в світ збірки «Ліра і її мотиви» (Київ,1903), а також до 85-річчя від дня смерті П. Д. Демуцького.

ХОТКЕВИЧ Г.М. Музичні інструменти українського народу. 2 ред. Друга редакція книги «Музичні інструменти українського народу» корифея української культури Гната Мартиновича Хоткевича (1877–1938) чекала на свою публікацію 75 років.В порівнянні із першою редакцією (Харків, 1930), друга редакція безсмертної і єдиної в своєму роді праці Гната Хоткевича не лише вдвічі більша за обсягом, а має відмінності на концептуальному й теоретичному рівнях. Книга проілюстрована раритетними зображеннями, доповнена цікавими фотобіографічними матеріалами та фаховими статтями найкращих інструментознавців сучасності. Видання приурочено 135-річчю від дня народження автора.
Видання презентує Олександр Савчук – к.ф.н., видавець,
випускник філософського факультету ХНУ імені В.Н.Каразіна.


Учасникам презентації буде запропонована екскурсія художньою виставкою «Харківські дворики», яка експонується на 8 пов. ЦНБ.
Головна сторінка