Центральна наукова бібліотека
Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

Інформаційний центр "Вікно в Америку"
Англійська Про нас / Наша місія / Заходи / Ресурси / Приєднуйтесь!

IIP/IR: доступ до віртуальних баз даних бібліотеки Міжнародної інформаційної служби Держдепартаменту США

(доступ тільки у Центрі «Вікно в Америку»):
  • Підбірка баз даних від EBSCO Publishing (включає English Language Learner Reference Center, Literary Reference Center).
  • Gale Resources - Virtual Reference Library, Gale Directory Library, Gale Science in Context etc.
  • Grzimek's Animal Life - Цифрова версія оригінальної 17-томної енциклопедії, Grzimek's Animal Life включає більше 9000 сторінок рецензованих статей і фотографій, а також відео-матеріали.
  • Global Issues in Context - Глобальні проблеми в контексті - пропозиції міжнародної думки з широкого кола глобальних питань і поточних подій.
  • Ebrary - Повнотекстова колекція з більше 20.000 книжок англійською мовою і 35 000 книг іспанською та португальською мовами. Охоплює широке коло питань, в тому числі соціології, психології, історії, політичних наук, медицини, мови та літератури, філософії та релігії, освіти, бізнесу, природничих наук і багато іншого.
  • Encyclopedia Britannica –Енциклопедичні статті, карти, новини, визначення та статистика. Базова інформація з більш ніж 75.000 різних тем.
  • Encyclopedia Britannica for Kids - тисячі зображень, відео, анімовані графіки і, звичайно, енциклопедичні статті. Викортстовується як навчальний посібник з англійської мови і мистецтва, математики, природничих та суспільних наук.
  • CQ Resources - CQ Researcher Online
  • Pop Culture Universe - Авторитетна цифрова бібліотека інформації з американської та світової популярної культури минулого і сьогодення,
  • та багато інших ресурсів.
У 2010 році Центр отримав від Посольства США в Україні нову програму для вивчення англійської мови Rosetta Stone, з якою можна працювати на комп'ютері індивідуально.

За грантом 2011 року у Центрі була відкрита зона WiFi за сприяння Посольства США в Україні за Програмою "Вікно в Америку".

Наприкінці 2011 року у Центрі з'явилась можливість працювати з iPad та електронною книгою Kindle, які були отримані від Посольства США.

Наша адреса:

Центр "Вікно в Америку"
Центральної наукової бібліотеки
Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна
майдан Свободи 4, Харків 61022
Teл. (+38 057) 707-51-76
Ел.пошта: woa.cnb@karazin.ua

Час роботи:

понеділок - середа 12.00 - 19.00
четвер - п'ятниця
  9.00 - 17.00
субота та неділя вихідні
Останній четвер щомісяця
санітарний день
Назад


© 2004-2011