Веб-конференція фахівців ЦНБ з колегами
з Бєлгородського державного університету


З 21 по 23 травня 2013 р. у м. Бєлгород (Росія) проходить Міжнародний науково-практичний семінар «Відкритий доступ до наукових знань: підсумки виконання плану дій з реалізації принципів Бєлгородської декларації про відкритий доступ до наукових знань і культурному надбанню на університетському просторі прикордонних областей Республіки Білорусь, Російської Федерації та України».
Міжнародний науково-практичний семінар відбувається за сприяння Координаційної Ради Прикордонного білорусько-російсько-українського університетського консорціуму.
Мета семінару – обговорення сучасних тенденцій корпоративного співробітництва бібліотек університетів, розвитку електронних архівів відкритого доступу до наукових публікацій учених університетів, планів подальшої співпраці.

22 травня 2013 р. в рамках семінару була організована веб-конференція за участі фахівців ЦНБ. З презентаціями виступили Мохонько В.Г. і Бабічева О.Г. – заступники директора ЦНБ, а також Самохвалова О.Ю. – зав. відділу автоматизації і програмного забезпечення.






Головна сторінка