Корисні посилання в Інтернет для професіоналів

Журнал для професіоналів. Нові технології. Історія. Досвід.
Журнал висвітлює актуальні проблеми роботи окремих бібліотек, системи бібліотек, або в цілому бібліотечної справи.
Це електронне видання публікує матеріали з актуальних проблем комплектування, організації збереження та використання бібліотечних фондів.
У часописі представлена широка панорама бібліотечного життя Росії, основні тенденції розвитку міжнародної бібліотечної спільноти. Корисний для широкої професійної аудиторії.
Науково-практичне видання, де можна знайти як статті теоретиків бібліотечної справи, так і статті, у яких висвітлюється життя бібліотек різного рівня у Росії та за кордоном.
Щотижневик містить короткі тексти з проблем бібліографії, бібліотечної та книжкової справи, а також суміжних галузей діяльності.
У довіднику надані дані про вчених, керівників та провідних працівників бібліотек, бібліотечних закладів, органів та внз культури Росії і країн СНД.
Це видання є електронним підручником, присвяченим застосуванню Інтернет-технологій в інформаційній діяльності. Ресурс пропонується студентам бібліотечних факультетів внз культури та бібліотечних коледжів, що вивчають дисципліни, пов’язані з застосуванням Інтернет-технологій в інформаційній діяльності. Видання також може використовуватися при підготовці і перепідготовці працівників бібліотек, які самостійно освоюють ресурси Інтернет. Календар містить довідки про знаменні і пам’ятні дати наукового, суспільно-політичного та культурно-мистецького життя України та світу. Адресовано науковцям, працівникам бібліотек, навчальних закладів, широкому загалу читачів.
Календар містить матеріали про визначні події історії, суспільно-політичного, громадського та культурного життя області, ювілеї уродженців краю та видатних діячів, життя і діяльність яких пов’язана з Харківщиною. Складається календар з трьох розділів:
- хроніка подій з історії Харківщини;
- знаменні та пам’ятні дати Харківщини;
- матеріали на допомогу відзначення знаменних і пам’ятних дат.
Розраховано на бібліотекарів, які пропагують краєзнавчу літературу, а також лекторів, вчителів та усіх, хто цікавляться краєзнавством. Обновлюється щорічно.


Термінологічні словники бібліотекаря:
Словник-довідник включає біля 2000 термінів та розрахований на бібліотечних фахівців, котрі працюють з соціально-економічною та правовою літературою.
Це видання не є нормативним і містить певний мінімум понять (біля 1000). Словник стане у пригоді бібліотечним фахівцям. Специфіка словника полягає в тому, що до структурних елементів додаються індекси ББК за таблицями для наукових бібліотек, Вип. 22, і за таблицями для обласних бібліотек, Вип. 4, що суттєво полегшить роботу індексатора при обробці релігійної літератури.
Термінологічний словник з педагогіки для бібліотечних фахівців.
Двомовний англо-російський перекладний словник еквівалентів слів та висловлювань, що використовуються у такій специфічній справі, як консервація документів на папері.

Головна