Повнотекстові електронні книги, журнали та бази даних:

Увага! Ресурси доступні з усіх комп'ютерів, підключених до мережі університету!

Тестовий доступ
 • Увага! Institute of Physics Publishing - наукові періодичні видання бази даних IOPScience - архів понад 70 назв видань, 700 000 статей з питань атомної та молекулярної оптики, конденсованих середовищ, астрономії та астрофізики,математичної та теоретичної фізики, фізики високих енергій, плазмової фізики, прикладної фізики, систем автоматизації експерименту та вимірювань, біофізики та фізики Землі тощо. Тільки до 29 грудня 2017 р.!

 • Електронні ресурси системи BioOne - це 176 журналів від 132 видавців, більш ніж 120 назв журналів індексуються системою Web of Science. Система BioOne спеціалізується у сегменті біології, екології та питань охорони навколишнього середовища. Колекція повних текстів статей з цих журналів включає 85 000 публікацій.

 • Видавництво Multi-Scienceчастковий доступ до 29 журналів, що заповнюють пробіли в науковій літературі та відповідають викликам технологічного розвитку на межі виникнення нових дисциплін.

 • POLPRED - Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 26 галузей/600 джерел/8 федеральних округів Російської Федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтервю 3000 перших осіб. Щодня отримуються тисячі новин; повний текст - російською мовою, мається мільйон кращих сюжетів інформаційних агенств і ділової преси за останні 15 років. Пошук здійснюється настройками. Експортується у Word file сотні статiей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. 


 • Електронні книги бібліотеки ebrary - Academic Complete Collection - 44 000 назв цифрових книг: бізнес та економіка, інформаційні технології, освіта, інженерія та технології, історія та політика, гуманітарні науки, мовознавство, літературознавство та лінгвістика, право, науки про життя, медицина, фізика, психологія та соціальні науки, релігія, філософія, соціологія та антропологія.
Передплачені ресурси

Ресурси за проектом eLibUkr: Електронна бібліотека України

IIP/IR: доступ до віртуальних баз даних бібліотеки Міжнародної інформаційної служби Держдепартаменту США


(доступ тільки у Центрі «Вікно в Америку»):
 • Підбірка баз даних від EBSCO Publishing (включає English Language Learner Reference Center, Literary Reference Center).
 • Gale Resources - Virtual Reference Library, Gale Directory Library, Gale Science in Context etc.
 • Grzimek's Animal Life - Цифрова версія оригінальної 17-томної енциклопедії, Grzimek's Animal Life включає більше 9000 сторінок рецензованих статей і фотографій, а також відео-матеріали.
 • Global Issues in Context - Глобальні проблеми в контексті - пропозиції міжнародної думки з широкого кола глобальних питань і поточних подій.
 • Ebrary - Повнотекстова колекція з більше 20.000 книжок англійською мовою і 35 000 книг іспанською та португальською мовами. Охоплює широке коло питань, в тому числі соціології, психології, історії, політичних наук, медицини, мови та літератури, філософії та релігії, освіти, бізнесу, природничих наук і багато іншого.
 • Encyclopedia Britannica –Енциклопедичні статті, карти, новини, визначення та статистика. Базова інформація з більш ніж 75.000 різних тем.
 • Encyclopedia Britannica for Kids - тисячі зображень, відео, анімовані графіки і, звичайно, енциклопедичні статті. Викортстовується як навчальний посібник з англійської мови і мистецтва, математики, природничих та суспільних наук.
 • CQ Resources - CQ Researcher Online
 • Pop Culture Universe - Авторитетна цифрова бібліотека інформації з американської та світової популярної культури минулого і сьогодення,
та багато інших ресурсів.

З усіма питаннями щодо ресурсів звертайтеся, будь ласка, до відділу інформаційного сервісу ЦНБ (к.8-16, тел. 707-56-88)
або Центру Інтернет-технологій (к.9-13, тел. 707-51-21).

Увага! Умови користування ресурсами:
* Усі ресурси Ви використовуєте не з комерційною метою;
* Ви не передаєте свій логін та пароль третім особам;
* Ви не застосовуєте спеціальних програм для скачування та послідовних скачувань архіву (цілого журналу, або окремих його випусків).


Останні зміни 21 листопада 2017 р.
Головна