Повнотекстові електронні книги, журнали та бази даних:

Увага! Ресурси доступні з усіх комп'ютерів, підключених до мережі університету!

Тестовий доступ
 • Електронні ресурси системи BioOne - це 176 журналів від 132 видавців, більш ніж 120 назв журналів індексуються системою Web of Science. Система BioOne спеціалізується у сегменті біології, екології та питань охорони навколишнього середовища. Колекція повних текстів статей з цих журналів включає 85 000 публікацій.

 • Видавництво Multi-Scienceчастковий доступ до 29 журналів, що заповнюють пробіли в науковій літературі та відповідають викликам технологічного розвитку на межі виникнення нових дисциплін.

 • POLPRED - Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 26 галузей/600 джерел/8 федеральних округів Російської Федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтервю 3000 перших осіб. Щодня отримуються тисячі новин; повний текст - російською мовою, мається мільйон кращих сюжетів інформаційних агенств і ділової преси за останні 15 років. Пошук здійснюється настройками. Експортується у Word file сотні статiей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. 


 • Електронні книги бібліотеки ebrary - Academic Complete Collection - 44 000 назв цифрових книг: бізнес та економіка, інформаційні технології, освіта, інженерія та технології, історія та політика, гуманітарні науки, мовознавство, літературознавство та лінгвістика, право, науки про життя, медицина, фізика, психологія та соціальні науки, релігія, філософія, соціологія та антропологія.

Передплачені ресурси
 • WEB OF SCIENCE компанії Clarivate Analytics - найвідоміша наукометрична бібліографічна база даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів:
  • Web of Science Core Collection (Science Citation Index Expanded – бібліографічна база статей з більш ніж 8500 провідних наукових і технічних журналів світу з 150 дисциплін, Social Science Citation Index – бібліографічна база статей з 3000 світових журналів з 50 суспільствознавчих дисциплін, Arts and Humanities Citation Index – бібліографічна база статей з більш ніж 1 700 провідних світових журналів з мистецтва та гуманітарних наук, Conference Proceedings Citation Index – база матеріалів конференцій)
  • Book Citation Index – інструмент пошуку по базах журналів, книг та матеріалів конференцій;
  • Journal Citation Reports 2004-2014 – результати оцінки провідних журналів світу на основі даних цитування (імпакт-фактор тощо);
  • Derwent Innovations Index – база даних по патентах;
  • Medline® (доступ до архівних файлів до 1950 р.) – бібліографічна база статей з медичних наук.
  Інформаційний портал по роботі з платформою Web of Science (рос.) - тренінги, довідки, відеодовідник тощо.
 • Онлайн бібліотека навчальної літератури CUL Online – понад 800 україномовних навчальних посібників та підручників, рекомендованих МОН України, з економічних, гуманітарних та природничих наук. Для роботи з книгами потрібний Adobe Acrobat Professional або Adobe Acrobat Reader версії 8 та вище.
 • Royal Society of Chemistry (частковий доступ) - 40 журналів видавництва Королівського хімічного товариства. Всі журнали мають високий імпакт-фактор, у них публікується найновіша інформація з хімічних наук.

Ресурси за проектом eLibUkr: Електронна бібліотека України
 • IOPscience Journals - понад 60 журналів видавництва Institute of Physics (частковий доступ).

IIP/IR: доступ до віртуальних баз даних бібліотеки Міжнародної інформаційної служби Держдепартаменту США


(доступ тільки у Центрі «Вікно в Америку»):
 • Підбірка баз даних від EBSCO Publishing (включає English Language Learner Reference Center, Literary Reference Center).
 • Gale Resources - Virtual Reference Library, Gale Directory Library, Gale Science in Context etc.
 • Grzimek's Animal Life - Цифрова версія оригінальної 17-томної енциклопедії, Grzimek's Animal Life включає більше 9000 сторінок рецензованих статей і фотографій, а також відео-матеріали.
 • Global Issues in Context - Глобальні проблеми в контексті - пропозиції міжнародної думки з широкого кола глобальних питань і поточних подій.
 • Ebrary - Повнотекстова колекція з більше 20.000 книжок англійською мовою і 35 000 книг іспанською та португальською мовами. Охоплює широке коло питань, в тому числі соціології, психології, історії, політичних наук, медицини, мови та літератури, філософії та релігії, освіти, бізнесу, природничих наук і багато іншого.
 • Encyclopedia Britannica –Енциклопедичні статті, карти, новини, визначення та статистика. Базова інформація з більш ніж 75.000 різних тем.
 • Encyclopedia Britannica for Kids - тисячі зображень, відео, анімовані графіки і, звичайно, енциклопедичні статті. Викортстовується як навчальний посібник з англійської мови і мистецтва, математики, природничих та суспільних наук.
 • CQ Resources - CQ Researcher Online
 • Pop Culture Universe - Авторитетна цифрова бібліотека інформації з американської та світової популярної культури минулого і сьогодення,
та багато інших ресурсів.

З усіма питаннями щодо ресурсів звертайтеся, будь ласка, до відділу інформаційного сервісу ЦНБ (к.8-16, тел. 707-56-88)
або Центру Інтернет-технологій (к.9-13, тел. 707-51-21).

Увага! Умови користування ресурсами:
* Усі ресурси Ви використовуєте не з комерційною метою;
* Ви не передаєте свій логін та пароль третім особам;
* Ви не застосовуєте спеціальних програм для скачування та послідовних скачувань архіву (цілого журналу, або окремих його випусків).


Останні зміни 14 травня 2018 р.
Головна