Фотовыставка «Віддзеркалення»

«Віддзеркалення» - под таким названием в холле 8 этажа ЦНБ с 15 апреля по 12 мая 2013 р. экспонируется фотовыставка Андрея Дунебабина, выпускника исторического факультета Харьковского национального университета имени В.Н.Каразина 1983 года.
Фотопейзажи Андрея Дунебабина отражают его умение видеть и чувствовать природу, любовь к ней. Но большинство – посвящены родной Украине, любовь к которой отражается в его фотоработах.
Сам Андрей Владимирович Дунебабин так представляет свою выставку:

«Перед вами роботи, зроблені протягом майже десяти років. Мені хотілось не тільки самому бачити у звичайних пейзажах незвичайну красу, підмічати неповторні рухи повітря, ловити подихи дерев та квітів, зупиняти на мить хвилі, перевертати небо у заспокійливий водяний простір, відчувати природу і любити її, але й донести ці почуття та образи до близьких мені людей та друзів. Тож, непомітно для мене, волею долі мистецтво фотографії стало частиною мого життя, а фотокамера – невід’ємною супутницею у всіх подорожах та поїздках. Ви побачите роботи, зроблені в різних місцях і країнах: Грузія, Німеччина, Російська Федерація, Румунія, Туніс, Сербія, Болгарія, Франція та інших. Але більш за все робіт з України, яку я дуже люблю, якою багато подорожую та не втомлююся дивуватися. Крим, Черкащина, Карпати, Чернігівщина, Полтавщина, Південний Буг, Одеса, небо степів та гірські водоспади. Все нові і нові роботи накопичуються в камері, віддзеркалюючи невпинний рух життя. Виставка «Віддзеркалення» вперше була продемонстрована в Києві, влітку 2011 року в художній галереї «АВС». В 2012 -2013 роках роботи виставлялися в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Її показ в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна приурочено до 30-річчя закінчення мною історичного факультету. Виставка отримала назву - «Віддзеркалення». Щось віддзеркалюється в ній з моїх емоцій та уподобань. Хотілось би також, щоб кожен, хто зупиниться біля картин, зміг зазирнути й до себе, знайти знайомі місця та образи, згадати щось своє…»

Главная страница