Ресурси Elsevier

 Головна

Отримайте безкоштовний доступ до ScienceDirect, Scopus і Researcher Discovery, SciVal і Funding Institutional.

 

  1. Заповніть онлайн-форму запиту

  2. Після завершення ви отримаєте електронний лист з інструкціями, що містить унікальне посилання з вашим реєстраційним ідентифікатором і тимчасовим паролем.

 

Якщо ви не отримали електронний лист із підтвердженням, перевірте папки зі спамом або зверніться по допомогу до нашої служби підтримки. Потрібна додаткова допомога, зверніться до Elsevier Access Support Center.

 

Онлайн-тренінги та семінари Elsevier для України

 

Elsevier надає безкоштовний доступ до своїх інструментів академічної підтримки, наборів даних і освітніх рішень у цей важкий час.

Академічна підтримка України.

Підтримка українських науковців, дослідників та студентів. Безоплатний доступ для українських науковців, дослідників і студентів.

 

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.

На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.

Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно- зрозумілий інтерфейс, широко розповсюджені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) та наявність гіперпосилань на значну кількість науково-технічних і медичних статей на платформах інших видавництв.

Реєстрація здійснюється в локальній мережі університету з корпоративної поштової скриньки (домен @karazin.ua).

*Щоб користуватися всіма перевагами безоплатного доступу до дослідницьких інструментів Elsevier, у вашому обліковому записі слід обрати Complementary Scopus, Access - Ukraine.

image

Доступ з локальної мережі університету за посиланням https://www.sciencedirect.com.

Віддалений доступ до ScienceDirect та інших продуктів Elsevier:

Після завершення ви отримаєте електронний лист з інструкціями, що містить унікальне посилання з вашим реєстраційним ідентифікатором і тимчасовим паролем.

Якщо ви не отримали електронний лист із підтвердженням, перевірте папки зі спамом або зверніться по допомогу до нашої служби підтримки . Потрібна додаткова допомога, зверніться до Elsevier Access Support Center


Онлайн-тренінги та семінари Elsevier для України

Консультації: internet.cnb@karazin.ua

 

  • Безкоштовний доступ від Elsevier

 

*Elsevier надає безкоштовний доступ до своїх інструментів академічної підтримки, наборів даних і освітніх рішень у цей важкий час.

Академічна підтримка України.

Підтримка українських науковців, дослідників та студентів.

Безоплатний доступ для українських науковців, дослідників і студентів.

Scopus – наукометрична реферативна база даних наукових цитувань, яка була створена в 2004 році видавничою корпорацією Elsevier. База даних містить більше 82 млн. документів (наукові рецензовані журнали, матеріали конференцій, серіальні книжкові видання тощо), глибина архіву сягає 1788 року.

Реєстрація здійснюється в локальній мережі університету з корпоративної поштової скриньки (домен @karazin.ua).

image

Доступ з локальної мережі университету за посиланням https://www.scopus.com.

Для віддаленого користування базою даних Scopus необхідно:

 

 

Консультації: internet.cnb@karazin.ua

 

  скрипт статистика посещения